מוסררה מציגים

מורה טוב?
תערוכת אמנות קבוצתית המוצגת עתה ב”חלל פעילה” ביפו, בוחנת את מורכבות תפקידו ודמותו של המורה הישראלי. שיח גלריה בנושא יערך ביום שני, ה-24 לחודש

תערוכת TEACHERS – דרך מורה הינה תערוכה רב תחומית של בית הספר לאמנות מוסררה, במסגרת אירועי 25 שנים לבית הספר, בשיתוף קרן טראמפ הפועלת לשיפור איכות ההוראה בישראל. התערוכה מעמידה במרכז את דמותם של המורים, כמי שמתווכים בין עולמות הידע והתוכן למבקשי הדעת, תומכים בתהליך ההתפתחות של תלמידיהם ומצליחים להביא לשינוי אישי, חברתי ותודעתי של  בודדים וקבוצות  בתוך החברה.

 

אורי גרשוניאייל פרידרונית שני

התערוכה מציגה את התמודדותם של צלמים ואמנים שונים עם הנושא ודרך תפישתם אותו, בעיקר בצילום ובווידאו. חלק מהעבודות נוטות לכיוון הדוקומנטרי וחלקן האחר מציג את פרשנותו האישית של האמן, כשמטרת התערוכה היא לעורר שיח בדבר מקומו ותפקידו של המורה כיום.

בין האמנים המשתתפים: אורי גרשוני, אייל פריד, אליה מלניקוב, אנה ים, אסף אלבוחר, אריק פוטרמן, אתי שוורץ, גסטון צבי איציקוביץ, הילה נבו, טל שוחט, לאה גולדה הולטרמן, מגדלנה דפנר, מרב ש. בן אלון, נועה ברזנר, נועה יפה, נועה צדקה, נועם כוזר, נמרוד גרשוני, סשה פליט, פסי גירש, רון עמיר, רונית שני, רינת קוטלר, רעות פרסטר, שמחה שרמן, שניר קציר, תמר צוהר.

 אוצר ראשי: אבי סבג

ניהול פרויקט ואוצרת התערוכה: איילת השחר כהן

התערוכה תתקיים בין 19.12-15.1.13

“חלל פעילה”, רח’ עמיעד 12, שוק הפשפשים, יפו.

שעות פעילות: ג’  10:00-16:00, ה’ 12:00-19:00, שישי-שבת 11:00-17:00

שיח גלריה: יום שני 24.12.12, בשעה 11:00

לאתר התערוכה לחצו כאן>>


חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר