סינגל חדש

שרון עזריה מלחינה את מאיר אריאל
בימים אלו משחררת הזמרת והיוצרת שרון עזריה את הסינגל השני שלה מתוך אלבומה החדש “האושר הגדול מידי”. מילות השיר לקוחות מתוך כתביו הנותרים של מאיר אריאל ז”ל, אשר לא הולחנו מעולם ומתפרסמים כעת לראשונה

שרון עזריה: זמרת, מוזיקאית ויוצרת, מלווה אותנו כבר יותר מעשור. מאחוריה שורה ארוכה של הופעות בכול רחבי הארץ ושני אלבומים וכעת, היא משיקה סינגל נוסף מתוך אלבומה השלישי, הנקרא “האושר הגדול מידי”, זאת לאחר יציאתו של הסינגל הראשון “Golden River”.

מילות השיר “האושר הגדול מידי” לקוחות מכתביו של מאיר אריאל ז”ל, אשר כתב את מילות השיר כסוג של תוספת לשירו “דר’ התחכמות”. המילים מתכתבות עם ספר הזהר והקבלה בסגנונו הייחודי והאופייני של אריאל ומעבירות את המסר שהרואה את “האור” מחד, מצליח להגיע לתובנות רבות משמעות בחייו, אך מאידך – עשוי להיכוות ולהיפגע בשל כך. שירים רבים של אריאל טרם הולחנו ועל כן, יציאתו של הסינגל מהווה צעד נוסף לעבר הנצחת שמו של המלחין האהוב על כולם.

קולה הייחודי והמרגש של עזריה מוכר לרבים, עוד מאז שהוציאה לרדיו את החידוש לשיר “בראשית” מאלבומה הראשון. בעברה הייתה שרון סולנית במקהלה הקלאסית “העפרוני”, למדה ברימון, הוציאה שני אלבומים בהפקה עצמית, (בשנים 2003,2008), ושיתפה פעולה עם אמנים רבים כגון, ארז לב ארי, מיקה קרני, דני אמיר ועוד.

בנוסף לעבודתה על האלבום השלישי, עזריה גם מופיעה בימים אלו במופע אינטימי עם שיריה על במות קטנות וגדולות יותר בכל רחבי הארץ וגם מופיעה בהופעות סלון, מלמדת פיתוח קול באולפן שלה במושב גן שומרון, מקליטה, מדבבת ומקריינת פרסומות. אלבומה השלישי יכלול שירים חדשים מתוך המופע החדש וייצא באוקטובר הקרוב.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר