ראש השנה 2013

Concept Delivery: מתנה לחג מחוץ לקופסא
בחברת יחסי הציבור “לוטן תדמיות” החליטו לחשוב מחוץ לקופסא לקראת השנה החדשה ולהעניק ללקוחותיהם מתנת חג מקורית בקונספט ייחודי. קופסת ה-Concept Delivery מאגדת מבחר מתוצריהם המקוריים של לקוחות החברה מהשנה החולפת במטרה לחשוף אותם בפני הלקוחות האחרים. המתנה מהווה צעד נוסף בהפיכתה של החברה למובילה בתחום יחסי הציבור החדשים, הפועלת להרחיב את מעגלי קהלי היעד של לקוחותיה ולפעול תמיד תוך שמירה על אתיקה, אמת ותקשורת בין אישית

לקראת ראש השנה תשע”ד, החליטו בחברת יחסי הציבור “לוטן תדמיות” להעניק ללקוחותיהם הפעם מתנה יוצאת דופן: Concept Delivery – משלוח מיוחד אשר נארז בקופסא שעוצבה ותוכננה במיוחד בהשראת קופסאות קרטון המיועדות למשלוחים של חפצים יקרי ערך.

הקונספט הייחודי מציע ללקוחות החברה את ההזדמנות להיחשף לתוצריהם של הלקוחות הנוספים של “לוטן תדמיות”, אשר תרמו את פרי יצירתם מהשנה החולפת לצורך כך. הקופסא האישית כוללת 9 מתנות שונות, ססגוניות ומעשירות, בהרכבים שונים ממבחר המתנות הבא:
תכשיט מעוצב של מעצבת התכשיטים הבינלאומית איה עזריאלנט; כרטיס כניסה למוזיאון אילנה גור; תכשיר SOS לכיסוי שיער לבן ומברשות מיוחדות להתרת קשרים של חברת מישל מרסייה; הספר “אללה אוהב אותי” של אברהם בנמלך; דיסק של המוזיקאי יאיר אפשטיין; שובר הנחה לרכישה בחנותו של מעצב הבגדים דורון אשכנזי; חמסה מעוצבת של האמן סעיד אבו שקרה; דיסק של שלישיית עתר; משחק קלפים מאויר ומעוצב מבית שנבוב; ספרה של נירית הלבני “ראי אדמה”.

ההחלטה על המתנה יוצאת הדופן התקבלה מתוך הזדהות והפנמה של הרוח החברתית השורה על חברה הישראלית בשנתיים האחרונות ובהתאם לתפיסת העולם של “לוטן תדמיות”, הגורסת כי על חברת יחסי ציבור בעידן הנוכחי לדאוג לא רק לחשיפה תקשורתית מקסימלית עבור לקוחותיה, אלא גם ליצור מעגלים של קהלי יעד מפולחים התואמים לכל לקוח ולקוח.

“מזה שנים לא מעטות, אנו ב’לוטן תדמיות’ מאמינים כי עסק אינו צומח בחלל ריק – אלא הוא חלק מהסביבה האנושית המקיפה אותו” מספרת מנכ”לית החברה, יעל לוטן. “כחלק מאידיאולוגיה זו, שמנו לעצמנו למטרה לנסות להשפיע ולשנות את פני החברה בה אנו חיים, מכל הבחינות, ולכונן יחסי ציבור חדשים, המבוססים על ערכים של תקשורת בין אישית, אתיקה ואמת”.

חברת “לוטן תדמיות” מטפלת במגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים, החל ממוסדות תרבות וחינוך מובילים בארץ, מוזיאונים, עסקים, משפטים, נדל”ן, אדריכלות, חינוך, רפואה  וקוסמטיקה וכלה בחברות ופרויקטים גדולים בתחומים מגוונים. החזון של יעל לוטן מייסדת ומנכ”לית החברה הוא למצב את תחום יחסי הציבור מחדש, ככזה המביא מעשים טובים לידיעת הרבים.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר