תערוכת צילום

צילום לנוער

רותם זלדיס

70 צילומים, 35 בני נוער ובית ספר אחד מרכיבים כולם את התערוכה החדשה של בית הספר “דרך צילום” פרי עבודותיהם של בוגרי קורסי הצילום לנוער 2012

צילום: רותם זלדיס 

בית הספר “דרך צילום” העלה לפני מספר ימים תערוכת צילום ייחודית המציגה את עבודותיהם של בוגרי קורסי הצילום לנוער, שהתקיימו הקיץ בתל אביב ובפתח תקווה. במסגרת התערוכה הוצגו כ-70 צילומים של 35 בני נוער, אשר לקחו חלק בקורס צילום חוויתי ומעשי, הכלל מגוון פעילויות שקשורות בפיתוח המבט וההבעה האישית. במהלך השיעורים, תרגלו בני הנוער צילומי דיוקן בסטודיו ויצאו גם לסיורי צילום בשטח ברחבי ת”א-יפו. מטרת הקורס הייתה לאפשר לבני הנוער לחשוף את נקודת המבט שלהם דרך צילום.

בבית הספר ‘דרך צילום’ מאמינים שצילום הוא לא רק לדעת לתפעל מצלמה או לצלם לפי חוקיות כזאת או אחרת, אלא רואים בצילום כלי לביטוי אישי. לכן, כפי שאין דרך אחת להבעה עצמית באף משלח יד יצירתי, אין דרך אחת להבעה בצילום. בית הספר שם לו לדגש להעניק לסטודנטים את ארגז הכלים האינסופי ליצירה, כאשר הבחירה באיזה כלי להשתמש היא של הסטודנט בלבד! בעלי בית הספר הם אלן צ’פלסקי וסיגל קולטון, צלמים מקצועיים העוסקים בצילום מזון, פרסום ותעשייה מזה שנים רבות. שניהם בוגרי בתי ספר גבוהים לצילום ובעלי נסיון נרחב בהוראת התחום.

פתיחה: 14.09.2012 בשעה 14:30
נעילה: 9.10.2012
שעות פעילות התערוכה: ימים א’-ה’ 10:00-19:00, יום ו’ 10:00-14:00
כתובת: ‘דרך צילום’, קיבוץ גלויות 45 ת”א-יפו, קומה 4.

לאתר בית הספר לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר