יחסי ציבור

המשבר הכלכלי עתיד להחריף לאחר החגים: איך אתה הולך להתמודד עם קידום החברה שלך?
המשק גועש והחברות הגדולות מצהירות על תוכניותיהן להעלאת מחירים לאחר החגים, ביניהן אסם ויונילבר. גם באירופה ובארה”ב כמובן המצב מחריף והלך הרוח הכלכלי משפיע עלינו ישירות. כיצד נתמודד עם קידום החברה בתקופה סוערת שכזו? מהן הדרכים המומלצות לפעולה? יעל לוטן, מנכ”לית לוטן תדמיות, מסבירה

את המשבר במשק רובנו מרגישים כבר תקופה ארוכה. בארץ וברחבי העולם המחירים עולים, המחיה מתייקרת  ונראה כי המצב רחוק מלהסתדר. עם זאת, כל בעל עסק אחראי מבין כי עליו להמשיך ולקדם את עסקיו, על אחת כמה וכמה בעתות האטה במשק, שכן ללא קידום נאות, גורלו של העסק נחרץ.

עסקים אשר רוצים לקדם עצמם באמצעות התקשורת לעתים מתבלבלים ובצדק. ריבוי ערוצי הפרסום, המהפכה השקטה המתחוללת בענפי הפרסום, עיתונים שנסגרים, ערוצי טלוויזיה העומדים בפני סכנת סגירה והאינטרנט שמציע מגוון אדיר של אפשרויות, יוצרים יחד תמונת מצב  כאוטית. התחושה היא של איבוד דרך – באין יד מכוונת.

ובכן, בזמן החגים ובכל התקופה האחרונה, אנו שוקדים על מציאת פתרונות קידום במדיה שיהיו יצירתיים דיים, לא יקרים ויתאימו לתהפוכות התקופה.

ראשית, הבנו כי יש לבנות קונספט חדש ביחסי ה”תן וקח” אל מול הלקוח, לעשות סדר בדברים ולהמחיש לו בדיוק מה הוא מקבל, כמה ובאיזה טווח של זמן. שיטת עבודה זו, הכוללת שיקוף מוחלט של תהליך יחסי הציבור, מאפשר ללקוחות לקחת חלק פעיל בהצלחת התהליך.

אולם הבשורה העיקרית, נעוצה דווקא בשינוי טוטלי יותר של שיטת העבודה: לאחר מחקר מעמיק וניסיון שעומד לרשותנו בהכרת הענף על בוריו, פילחנו את כל אמצעי התקשורת, הגדרנו מחיר לכל פרסום ובנינו שורה שלמה של מוצרי יחסי צבור, הכוללים לבד מחשיפה תקשורתית, גם הפקת תוכן וידאו, המהווה כיום חלק אינטגרלי במסע יחסי ציבור יצירתי.

בנוסף, בנינו גם מערך מקצועי של שיקום רשימות תפוצה, זאת על מנת להעניק ללקוח את האפשרות להיות במרכז ולנהל את קווי התקשורת, עם תלות הולכת ופוחתת במדיה חיצונית. כל זאת מתוך הבנה שכיום, הלקוח הוא המרכז והוא זה שצריך לתקשר ישירות עם קהלי המטרה שלו, בנוסף ליחסי הציבור הקלסיים.

אז מה מרוויח הלקוח?

הלקוח מקבל תוצרים מדויקים לחלוטין, זאת לפי אסטרטגיה מקצועית ותכנית עבודה מפורטת, שניתן לכמת אותם לתקציב נתון.

מהו התקציב הנדרש?

ובכן יש לנו פתרון לכל גודל תקציב.

אנחנו כאן, ביושר, במקצוענות ומתוך תחושת שליחות, עושים ככל שביכולתנו על מנת לסייע לכם לצלוח את התקופה הזאת ואף להמשיך לפרוח ולשגשג.

כל אחד בתחומו מחויב להמשיך לייצר ולשדר עסקים כרגיל, כדי לא ליפול ובכדי שבסיום התקופה הקשה, יהיה קל יותר להתרומם מחדש ולהתחיל לפצות על תקופה של הכנסות פחותות. כל זאת מתוך אמונה שלמה כי יכולת ההישרדות של העסק, טמונה בפעולות ההישרדותיות והחכמות שמייצר בעליו.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אופטימיות, מוטיבציה ואמביציה הם אמנם אלמנטים חשובים מאין כמותם, אך ללא כלים מקצועיים ואפקטיביים, מרחפת סכנה אמתית על המשכיותו של העסק.

יחסי ציבור מתוכננים היטב יסייעו בקידום העסק והשבתו למקום מבטחים.

לאתר לוטן תדמיות לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר