אבטחה

איירון: לצאת מהבית ולדעת שיש מי ששומר
חברת האבטחה “מוקד אמון” משיקה אפליקציה מהפכנית המזהה את מיקומו של אדם במצוקה ושולחת אליו עזרה מיד

חברת האבטחה “מוקד אמון” משיקה בימים אלו את “איירון”, אפליקצייה סלולארית המאפשרת את ניטורם של כל בני המשפחה ועוזרת במצבי מצוקה וחירום.

האפליקציה מחברת בין כל בני המשפחה ובין מוקד האבטחה, כך שבעת מצוקה, מפעיל האפליקציה ישדר אות למרכז הבקרה המבצעי של “מוקד אמון” ולכל בני משפחתו ויוכל לקבל סיוע מהמוקד, שישלח סייר למיקומו בעת הצורך.

כמו כן, האפליקציה גם מציגה מפת מיקום בזמן אמת של בני המשפחה הרשומים לשירות ומעמידה עבור המשתמש מגוון כלים שונים לשליחת וקבלת הודעות מבוססות מיקום.

האפליקציה ניתנת לשליטה באמצעות טלפון חכם (Smartphone) בהפעלת שירותי מיקום GPS. כך שלמעשה, באמצעות האפליקציה הופך כל טלפון חכם ל”חבילת רוגע” משפחתית.

איך זה פועל?
האפליקציה מופעלת באמצעות לחצן מצוקה בשם “I need You”. בעת לחיצה על הכפתור, המוקד המבצעי של “מוקד אמון” יקבל את מיקום האדם שהפעיל את הלחצן וייצור עמו קשר, על מנת לברר כיצד ניתן לסייע לו ואם יש צורך בשליחת סייר או כל סיוע אחר. כמו כן, תשלח גם הודעה אוטומטית על מיקומו של המפעיל  לבני משפחתו.

בנוסף, קיימת באפליקציה גם פונקציה בשם “”Family Map המצביעה על מיקומם של כל בני המשפחה בזמן אמת. עם סיום הטיפול ובעת הפעלת כפתור “OK”, תשלח הודעה לאנשי הקשר על מנת להרגיעם וליידעם שבן המשפחה הגיע למחוז חפצו בשלום.

לחצן נוסף נקרא”I Notify You” . מדובר בשירות מסרים למשפחה, במסגרתו יכולים בני המשפחה הרשומים לשלוח זה לזה מסרים.

רפי סויד, מנכ”ל קבוצת ‘מוקד אמון’, מספר כי האפליקציה פותחה “כחלק מסל שירותים כולל, מתוך מתן חשיבות ליכולת לספק לכל אחד ואחד שקט נפשי, בכל רגע נתון, בנוגע למיקום האנשים היקרים להם. כל הורה מכיר מצבי חרדה ודאגה בגלל הילדה שיוצאת למסיבה, הבן שיוצא לבסיס או הבעל שיוצא לרכיבת אופניים לילית. גם קשיש שיוצא אל ביתו, מועד ונופל – יכול בלחיצת כפתור בטלפון לדבר עם המוקדנית שלנו ולהזעיק בן משפחה לעזרה. לחיצה של כל אחד מבני המשפחה על פונקציית “OK” – תרגיע את בני המשפחה הדואגת מייד”.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

__________________________________________________________________________________________

“מוקד אמון” הוקמה בשנת 81′ על ידי רפי סוויד. החברה מורכבת משלוש חטיבות: “חטיבת מוקד” המספקת שירותי מוקד, סיור ומערכות מיגון מתקדמות ללקוחות פרטיים ועסקיים;  “חטיבת האבטחה” העוסקת במגוון תחומים, כאשר המרכזי בהם הוא שירותי שמירה ואבטחה. וחטיבת “אמון ניקיון” המתמחה בשירותי ניקיון ואחזקה בבתי עסק ומשרדים. השירותים ניתנים באזור המרכז: בבקעת אונו והסביבה, פתח תקווה, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, מודיעין והסביבה, לוד, ראשל”צ, שוהם, מכבים ורעות. במקביל להיותו מנכ”ל מוקד אמון, משמש רפי סוויד גם כיו”ר ארגון חברות המוקד בישראל וחבר פעיל בהנהלת מפעלי השמירה והאבטחה. 

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר