אבטחה וטכנולוגיה

אפליקציה חדשה שומרת על בני המשפחה
חברת “מוקד אמון” משיקה בימים אלו אפליקציה חדשה לטלפונים חכמים  שביכולתה לזהות  את מיקומו של אדם במצוקה ולהזניק אליו עזרה אנושית באופן מידי. כך שמעכשיו הורים הדואגים לילדיהם יכולים להיות מחוברים אליהם ולמוקד מבצעי באפליקציה סלולארית אחת

חברת האבטחה “מוקד אמון” משיקה את בימים אלו את “אמון גרדיאן”, אפליקציה סלולארית המאפשרת את ניטורם של כל בני המשפחה ועוזרת במצבי מצוקה וחירום. האפליקציה מחברת בין כל בני המשפחה ובין המוקד המבצעי, כך שבעת מצוקה, יכול המשתמש בה לאותת למוקד הבקרה המבצעי של החברה ולכל בני המשפחה ולקבל סיוע טלפוני מהמוקד ואף שליחת סייר במידת הצורך. כמו כן, קיימת באפליקציה  אופציה לקבלת מפת מיקום בזמן אמת של כל בני המשפחה הרשומים לשירות והיא גם מעמידה עבור המשתמש אפשרות ליצירת תקשורת עם המקושרים אליו, הכוללת מיקום. האפליקציה ניתנת לשליטה באמצעות טלפון חכם (Smartphone) בהפעלת שירותי מיקום (GPS).

איך זה פועל?
האפליקציה מופעלת באמצעות לחצן מצוקה “I need You”, כאשר בלחיצה עליו ייפתח ערוץ תקשורת טלפוני, הכולל מיקום בין המוקד המבצעי של מוקד אמון למשתמש האפליקציה, על מנת לברר איך ניתן לסייע ואם יש צורך בשליחת סייר או כל סיוע אחר. במקביל, תועבר הודעת מצוקה גם לבני משפחתו של המשתמש ומיקומו בזמן אמת.

האפליקציה מציעה גם פונקציה נוספת בשם Family Map המראה את מיקומם של כל בני המשפחה בכל רגע נתון. בעת הפעלת כפתור OK, תשלח הודעה לאנשי הקשר כדי להרגיעם. לחצן נוסף נקראI NOTIFY YOU . מדובר בשירות מסרים למשפחה במסגרתו יכולים בני המשפחה הרשומים לשלוח זה לזה מסרים.

מנכ”ל קבוצת ‘מוקד אמון’, מר רפי סויד סיפר בהתרגשות כי “האפליקציה פותחה כחלק מסל שירותים כולל, מתוך מחשבה לספק לכל אחד ואחד שקט נפשי בכל רגע נתון, בנוגע לאנשים היקרים להם. כל הורה מכיר מצבי חרדה ודאגה בגלל הילדה שיוצאת למסיבה, הבן שיוצא לבסיס או הבעל שיוצא לרכיבת אופניים לילית. ברגעי החרדה האלו מתחילים ההורים לנדנד: מצלצלים בכל דקה, “איפה את”? “עוד כמה זמן את מגיעה”? גם קשיש שיוצא מביתו, מועד ונופל – יכול בלחיצת כפתור בטלפון לדבר עם מוקדנית מוקד אמון ולהזעיק בן משפחה לעזרה. לחיצה בפונקציית OK – תרגיע את בני המשפחה הדאגנים”.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>   

___________________________________________________________________________________________

“מוקד אמון” הינה חברה שהוקמה בשנת 1981 על ידי רפי סויד. החברה מורכבת משלוש חטיבות: ‘חטיבת מוקד’, חטיבה המספקת שירותי מוקד, סיור ומערכות מיגון מתקדמות ללקוחות פרטיים ועסקיים. ‘חטיבת האבטחה’ העוסקת במגוון תחומים כאשר המרכזי מביניהם הינו שירותי שמירה ואבטחה. ‘אמון ניקיון’, חטיבה המתמחה בשירותי ניקיון ואחזקה בבתי עסק ומשרדים. השירותים ניתנים באזור המרכז- בקעת אונו והסביבה, פתח תקווה, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, מודיעין והסביבה, לוד, ראשל”צ, שוהם, מכבים, רעות. במקביל להיותו מנכ”ל מוקד אמון, משמש רפי סויד, כיו”ר ארגון חברות המוקד בישראל וחבר פעיל בהנהלת מפעלי השמירה והאבטחה.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר