טקסטיל

תעשייה של איש אחד

לא רבים יודעים זאת, אך מנשה מולאים, הוא למעשה הכח המניע מאחורי כמה מן המותגים המובילים בארץ בתחום הטקסטיל. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום, הוא יודע בדיוק על מה הקהל הישראלי אוהב לישון וכיצד רוצה כל אם בארץ להלביש את תינוקה.

כשהיה בן 12, עלה מולאים לארץ לבד מפרס, על מנת שלא להתגייס לצבא האיראני. הוא גדל בפנימייה עד שהוריו עלו גם כן לארץ, התגייס לצנחנים ובין חבריו לנשק היו מופז, מרדכי ווילנאי. אך לאחר השרות הצבאי תקפה אותו המשיכה לכותנה ולעיסוק בטקסטיל. עם שחרורו מהצבא התאקלם במפעל טקסטיל ולמד את רזי המקצוע ולאחר שבגר ולמד מטעויות בעל הבית, החל להשקיע בטקסטיל. ההשקעה הניבה פירות , הצמיחה מפעלים והפכה בסופו של דבר לקריירה מצליחה המתפרשת כבר על פני 39 שנה.

בעקבות הירידה בהיקפי יצור הטקסטיל בארץ  בעשורים האחרונים ובגידול בכותנה באופן כללי, החליט מנשה לפני מספר שנים לפרק ולסגור את מפעליו ולשנות את אופן העבודה בתחום הטקסטיל: מבעל עסק עם הרבה עובדים תחתיו, אל אדם אחד שעובד עם ספקים וקבלני משנה בארץ ובחו”ל, אותם הוא מנהל, על מנת להגיע לתוצר המושלם ולטקסטיל האיכותי ביותר, במחיר תחרותי וכל זה תחת החברה “כותנה כותנה”.

שיטת העבודה של מולאים נחשבת לייחודית בתחום: הוא מספק את כל תהליך העבודה עם הטקסטיל וכל השירותים של תהליך יצור המוצר – מעיצוב, סריגת בדים. צביעה, גזירה, הדפסה/רקמה, תפירה  ועד אריזה של המוצר, כך שיתאים לצרכי לקוחותיו – יצרני המצעים או הביגוד. כך מוודא מולאים כי מוצריו הם ייחודיים וכי אין דוגמתם בשוק.

“כותנה כותנה”, ברשותו של מולאים, היא חברה המייצרת טקסטיל לבית, בגדי ילדים ומוצרים נלווים עבור חברות גדולות וקטנות כאחד, כאשר החברה אינה מזוהה בשמה ע”י הלקוח הסופי, אלא עובדת תחת שם המותגים של לקוחותיה. בין לקוחות החברה, ניתן למנות את מיטב המותגים ורשתות השיווק מהארץ ומחו”ל. אך כאמור, לצד המותגים המוכרים יותר, מציעה  החברה גם סל שירותים עבור יצרני ומעצבי מוצרי הטקסטיל הקטנים, המחפשים מקום אחד, שיוכל לתת להם מענה כולל ומימוש חלום יצור הטקסטיל. כך שבבמקום להתרוצץ בין ספקי בדים, מעצבים, תופרות ואורזים, הם יכולים לקבל את הכל יחד תחת קורת גג אחת.

בשל ניסיונו המקצועי רב השנים, מצליח מולאים לעזור לכל למי שמעוניין לפרוץ לשוק הטקסטיל כבעליו של מותג חדש ולהעניק לו ייעוץ מקצועי בנושאים כגון איזה קו עיצובי יכול להצליח? לאן כדאי לפנות כדי למכור? אילו מוצרים נלווים ניתן לייצר? ועוד.

הבדים אותם מייצרת “כותנה כותנה”, מהווים בסיס למצעים, בגדים ומוצרים נלווים, אותם היא מעצבת ותופרת. הם בהזמנה אישית, על פי הצורך והעיצוב ועשויים 100% אחוז כותנה. בחברה מקפידים גם לעשות שימוש בצביעה אקולוגית ומשתמשים בכותנה מצרית סרוקה ואקולוגית.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר