תיאטרון

הצגת הפרינג’ “פותחים שולחן” מגיעה לצפת
ביום חמישי, ה-31.10, תעלה ההצגה “פותחים שולחן” בהיכל התרבות יגאל אלון בצפת. ההצגה תעלה במסגרת פרויקט “במה אחרת 2”- בימות פיס פרינג’ של מפעל הפיס, שמעניק ממיטב הצגות הפרינג’ לישובים ברחבי הארץ, במחיר של 20 ש”ח בלבד וזאת במטרה לקדם את תיאטרון הפרינג’ ביישובים מחוץ לאזור מרכז

ההצגה “פותחים שולחן” היא למעשה מחזה מאולתר, בו ארבעת השחקנים, מגלמים ארבעה חברים המתגוררים בעיירה אי שם. הארבעה נפגשים באופן קבוע בבית הקפה המקומי ובכל הצגה, הקהל בוחר מראש, במלה או שתיים, את הנושא בו ידונו בפגישה שלהם בבית הקפה. הדמויות משוחחות על החיים, מקבלות השראה מהמילה שקיבלו מהקהל וכך נרקם לאט לאט סיפור מעברם שלהם או מעברו של מישהו אחר. השחקנים עוטים על עצמם דמויות חדשות ומאותו רגע ואילך, בטכניקות אלתור, יוצרים סצינות, מונולוגים, שירים וקטעי תנועה, שירכיבו מחזה שלם, בו הכול אפשרי.

השחקנים משתפים פעולה עם תאורן ומוסיקאי, אשר מאלתרים גם הם, וביחד יוצרים הצגה שנכתבת בזמן אמת

הקבוצה “למה אלפקה” זכתה בשני פרסי אימפרוביזציה: 2011 – IMPRO CUP  – פסטיבל בגראץ, אוסטריה וב-2012 – אליפות ישראל באימפרוביזציה  בצוותא, ת”א.

שחקנים: שחקנים: אילן פופקו, יהב גל, יובל כהן, אמיתי מילוא.

 מתוך הביקורות:

חבורה שמביאה את ז’אנר האימפרוביזציה למחוזות בלתי מוכרים בארץ”  – טיים אאוט.

“קטעים וירטואוזים ומפתיעים” – יוסי חרסונסקי.

” עם כשרון ענק ומערכונים שנונים, מצליחים השחקנים ההיפראקטיביים של “למה אלפקה” להרים מופע אימפרוביזציה משובח ומלוטש … בכל קטע מצליחה החבורה העליזה לחדש ולהצחיק, וכל קטע טוב ומוצלח יותר מקודמו.” –      טיים אאוט 2007.

תאריך: 31.10.13 בשעה 20:00 | מחיר כרטיס: 20 ₪ | בהיכל התרבות יגאל אלון בצפת | לרכישת כרטיסים 04-6869626/8  

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר