תאטרון

ההצגה“אפאחדבשומקום” מגיעה לצפת
לראשונה, יוצאת ההצגה מת”א, במסגרת פרויקט “במה אחרת 2”- בימות פיס פרינג’ של מפעל הפיס, המביא את מיטב הצגות הפרינג’ לישובים ברחבי הארץ

יום רביעי, 29.5.13, שעה 20:30, בית אלון המחודש בצפת- היכל התרבות ע”ש יגאל אלון

ההצגה “אפאחדבשומקום” הינה מופע סוראליסטי ומלא פיוט, הומור ומוזיקה, המורכב מארבעה קטעים – סיפורים, המתחברים לכדי מסע שלם של ליצן אחד.

אמסאן – ליצן לבן , לפתע מבין שכל העולם סביבו הוא פרי דמיונו ושהוא למעשה חי לבד. לאחר הגילוי, הוא שואף לברוח, במיוחד כאשר הוא חש שהעולם בו הוא חי מתחיל לאיים על חייו. המחשבות שהוא חושב, הרצונות להם מייחל, הדמיונות והקולות שהוא יוצר, כולם מפגישים אותו, בכל פעם מחדש, עם עצמו והוא מבין שהדרך הטובה ביותר לברוח, היא דווקא על ידי בריאת עולם אחר, אשר בו יתאפשר לו להיות חופשי.

פרויקט “במה אחרת 2 ” יוצא לנוכח הצלחת הפרויקט הראשון של במה אחרת, במסגרתו חשף מפעל הפיס יצירה תיאטרונית עצמאית ומאתגרת בפני קהלים חדשים ביישובי הפריפריה. בפרויקט הנוכחי נבחרו 15 הצגות המועלים ב-16 ישובים ברחבי הארץ.

דולין מלניק, ראש אגף תרבות של מפעל הפיס, הביעה סיפוק רב מן הביקוש לפרויקט: “מזה מעל לעשור שמועצת הפיס לתרבות ואמנות דוגלת בהבאת תרבות איכותית לקהלים חדשים בישובים מחוץ למרכז, שלולא התמיכה של המועצה לא היו זוכים להיחשף אליה. ההיענות הגבוהה למחזור החדש של “במה אחרת” מעידה על הצלחה רבת היקף של המחזור הראשון, הן בקרב השחקנים והן בקרב הרשויות המקומיות והקהל שהצביע ברגליו והביע סיפוק רב מהצגות הפרינג’ להן נחשף. השאיפה שלנו היא להרחיב את הפרויקט לכמה שיותר ערים בכדי לקבל הכרה של הציבור בתיאטרון הפרינג'”.

כתיבה , בימוי , משחק: אופיר  נהרי | הפקה מוזיקלית ומיקס: מתן ביטון | מוזיקה ולחן: אופיר נהרי | עיצוב תפאורה: ניר זאבי | ציורים: רועי זנטי | עיצוב תאורה: זיו וולושין | עיצוב תלבושת: מלי אביב | עיצוב בובה: סוניה זלנין

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר