מגזין האינטרנט the squeeze

בית הקולנוע בראש

לאחרונה הציגה חברת סוני חווית צפייה שוות ערך לישיבה אל מול מסך HD בגודל של 750 אינץ’. אז אוקיי, לא מדובר במכשיר חכם כמו המשקפיים של גוגל, אבל בניגוד אליהם, הסיבה מדוע שצרכנים ירצו לרכוש את המשקפיים של סוני ברורה ופשוטה – מדובר במכשיר אשר מעניק את חווית הצפייה העוטפת והפרטית ביותר, במידה ולא מתאפשר לכם לשכור אולם קולנוע שלם רק לעצמכם.

המשקפיים קלות משקל באופן מפתיע ויכולות להזרים דימויים תלת מימדיים (יש להן מסך זוויתי שתורם לכך) באופן אלחוטי למשך 3 שעות או למשך 7 שעות בעת חיבור למכשיר אחר, כמו פלייסטיישן, מחשב או נגן בלו ריי, באמצעות כבל HDMI.

אך אחד האלמנטים הייחודיים ביותר הוא דווקא אלמנט אחר: מכיוון שהמכשיר ממוקם בזווית מסוימת על ראשו של החובש, הוא עדיין יכול לראות במקביל את ידיו למשל או ישירות את מה שמתחת לאפו, אידיאלי עבור משחקי מחשב או קונסולה או סתם התכתבות בפייסבוק אם זה הקטע שלכם.

אז נכון, 1500 יורו זה לא בדיוק מחיר זול, אבל אם לקוחים בחשבון שעלותו הממוצעת של אולם קולנוע ביתי היא בערך פי 10 מזה וגם שאת הקולנוע הביתי אי אפשר קפל ולהכניס לכיס לנסיעות ארוכות או טיסות מתישות, המחיר כבר מתחיל להשמע הגיוני יותר…

לכתבה המלאה לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים