מגזין אינטרנטי

סותבי’ס מציגים: צדוק בן דוד בגנים הבוטניים של סינגפור

17 מעבודותיו של האמן הבינלאומי-ישראלי המצליח צדוק בן דוד מוצגות כעת בגנים הבוטניים והאקזוטיים של סינגפור (עד ה-31 בינואר 2013). זו גם תערוכת מכירת הפסלים הראשונה של בית המכירות סותבי’ס הנערכת ביבשת אסיה ובאוויר הפתוח.

הפסלים הללו – דמויות, צמחים ופרפרים – שואבים את השראתם מן הטבע ומשחקים עם יכולת תפיסת הפרספקטיבה, המימד והמציאות שלנו ומתכתבים גם עם תמות החוזרות בלא מעט מפסליו המוכרים ביותר של בן דוד. 12 מהעבודות נוצרו במיוחד עבור התערוכה ומיקומו של כל פסל נבחר בקפידה, על מנת לשקף ולהדגיש את יופיים של הגנים הבוטניים. התערוכה פתוחה כעת לציבור והכניסה אליה בחינם.

צדוק בן דוד על התערוכה: “ההשראה שלי תמיד מגיעה מהטבע ואני עושה בו שימוש מטאפורי, על מנת לשקף בני אדם וגישות אנושיות. עבור התערוכה בגנים הבוטניים של סינגפור, חקרתי תמה שמרתקת אותי כבר למעלה מ-20 שנה – פרפרים. כמו בעבודותיי האחרות, גם כאן העבודות כוללות דמויות אנושיות בתוך הפרפרים. הן מעוררות תחושה של חופש ואושר ושל שימוש בחלל באופן שונה”.

ד”ר נייג’ל טיילור, מנהל הגנים הבוטניים של סינגפור אומר כי “אנו שמחים שסותבי’ס החליטו לארח את התערוכה כאן. זו הפעם הראשונה שזה קורה בסינגפור ואולי אפילו בדרום-מזרח אסיה בכלל, בה מעלים תערוכה של פיסול חוץ, על ידי אמן אחד במרחב הציבורי. הקהל הרחב יוכל ליהנות מתערוכת האמנות הייחודית הזו בשעות היום ואפילו בלילה, כשהעבודות יהיו מוארות. אנו מקווים שהתערוכה תהיה יריית הפתיחה לתערוכות חוץ נוספות ואיכותיות, בין אם בגנים הבוטניים עצמם או בפארקים ציבוריים אחרים”.

לכתבה המלאה באתר thesqueeze לחצו כאן>> 

_________________________________________________________________________________________________

על אתר thesqueezeבעוד ישנם לא מעט מגזיני לייפסטייל מקוונים, לא רבים מתוכם מציעים עדכונים בלתי פוסקים וחדשות אחרונות בכל מה שמשיק לתחום רחב זה. מגזין האינטרנט thesqueeze מסקר את החדשות האחרונות על כל מה שקורה בתחום הלייפסטייל, בידור, אמנות וטיולים. מה שמבדיל את המגזין ממתחריו הוא שעורכיו כותבים אך ורק על מה שהם אוהבים ויחד עם זאת, גם מקפידים לסקר באופן הוגן ומאוזן את התחומים האמורים ולשמור על מערכת עצמאית לחלוטין. הקהל אליו מכוון האתר הוא גלובאלי והשקפתו של צוות הכותבים אינה מוטית מראש כנגד מדינה כלשהי, מין, גזע או דת.

Thesqueeze.com מוגש בחינם לקוראים וההכנסות ממנו מגיעות אך ורק ממפרסמים ובשום אופן לא ממכירת המוצרים המסוקרים בו, כך שהקוראים יכולים להיות בטוחים שכל כתבה, ראיון או סיקור אוהד, אינו תלוי בדבר. צוות הכותבים של האתר מורכב מאנשים משכילים, בעלי הבנה רחבה של העולם, חלקם גם בעלי בלוגים וטורים משלהם, המחפשים להשאר מעודכנים כל העת במגמות האחרונות בתחומי הלייפסטייל השונים.

חזרה לחדשות ועדכונים