וידאו

הסטודיו החדש של ברברה ברזין יוצא לדרך

האדריכלית, מעצבת הפנים והמורה ברברה ברזין עוברת בימים אלו ממש לסטודיו חדש, עם אנרגיות חדשות ועיצוב אותו היא מגדירה כ”עיצוב ברמה של ‘מזארטי'”. כבר 17 שנה שברזין מנהלת בית ספר לעיצוב פנים יחד עם רקפת שהם, תוך שהיא מתפקדת גם כמעצבת מצליחה ואושייה טלוויזיונית ססגונית (בין היתר, כשופטת בתוכנית “הבלוק” בערוץ 10). כעת כאמור, יוצאת ברזין לדרך חדשה  ופותחת בית ספר לעיצוב משלה בשם “ברברה ברזין הסטודיו”.

היא מודה כי “בכל פעם שאני מתחילה משהו חדש, אני מתמלאת בכוחות חדשים בלתי רגילים וחדוות העשייה שורה עלי… השינוי הנוכחי הוא שינוי משמעותי בחיים המקצועיים שלי. זאת הפעם הראשונה שאני עושה דברים לבד, אבל ממש לבד, בדרך שלי ומתוך אמונה שלמה שזה הולך להיות המקום הכי לוהט בחצי הכדור המערבי”.

שיטת הלימוד בבית הספר תמשיך בסגנון אותו התוותה ב”ברזין-שהם” והיא מתבססת על אופן הלימוד שהונהג באירופה בימי הביניים, בו לוקח המורה-מאסטרו שוליות תחת חסותו וחונך אותם באופן אישי. כך נהנים הסטודנטים מסטאז’ או התמחות מעשית במהלך לימודיהם וצוברים ביטחון בעשייה ומקצועיות אמתית.

בוידאו, הלקוח מתוך ראיון שנעשה עימה השבוע על ידי אתר “וואלה! עיצוב”, מספרת ברזין על בית הספר, חולקת את גישתה הייחודית למקצוע ומספרת על מהו בעצם ההבדל בין מעצב פנים לאדריכל.

לצפייה בוידאו לחצו כאן>>


חזרה לחדשות ועדכונים