מגזין אינטרנטי

מלון של בתי עץ מציע חדרים שאפשר לקחת הביתה

אחד המלונות המיוחדים ביותר בעולם מציע כעת לאורחיו את ההזדמנות הנדירה לקחת עימם את החדר בו לנו הביתה – ולתלות אותו בגינה.

מלון Treehotel השוודי זכה להכרה וריתק רבים ברחבי הולם בשנה שעברה, עם המיקס המיוחד אותו יוצר בין אמנות וטבע, כשהוא מציע לינה ביער ביחידות נפרדות ומבודדות, המשתלבות באופן מושלם עם הטבע והעצים מסביב.

היחידה המדהימה ביותר מתוך ה-24 אותן מציע המלון היא חדר ה-Microcube. בעלות של 650$ ללילה ניצב החדר העשוי זכוכית ומשקף כמראה את העצים מסביב ויוצר תחושה כאילו הקוביה מרחפת ולמעשה כמעט בלתי ניתנת לזיהוי ביער.

טוויסט מפתיע נוסף אותו מציע המלון הוא האפשרות לרכוש את הקוביה ולהציב אותה בחצר הבית של הלקוחות. כך יוכלו אלו ליצור בחצר הפרטית שלהם בית עץ לאורחים עם מיטת queen size.

המלון לא מוכן לספק מחיר מדויק עבור הקוביה אך לפי הערכות היא נמכרת סביב 275,000 יורו. המחיר אמנם אסטרונומי, אך הוא יקנה לכם את אחד מחדרי המלון המקוריים ביותר בעולם וצוות המלון יהיה אחראי גם על ההובלה וההצבה שלו, שחייבת להיות מוצבת בין עצים קיימים ואז לעבור תהליך איטום הרמטי, על מנת שלא תיווצר התעבות.

בתוך הקוביה ניתן למצוא כורסת יחיד, שולחן וכיסאות וסולם שנועד לטיפוס אל מרפסת הגג, עליה ניצבים כיסאות נח. חשמל נחוץ גם הוא כמובן על מנת להשתמש בתאורה המעוצבת של הקוביה ואין בה  גם מערכת אינסטלציה, כך שריקון המיכלים היא מטלה קבועה למי שמציבים את הקוביה בחצר ביתם.

כמובן, עם השקת חנויות אינטרנטיות כמו Hilton@home זה כבר לא כל כך יוצא דופן לקבל את ההזמנות ליצור בבית אוירה של מלון יוקרה – אבל האפשרות הייחודית אותה מציעים במלון Treehotel כבר זכתה לדירוג גבוה במיוחד בקרב שוחרי בית המלון, המחפשים להתרברב בחוש הסטייל המשובח שלהם.

לכתבה המלאה במגזין thesqueeze לחצו כאן>>

____________________________________________________________________________________________________

על המגזין האינטרנטי thesqueezeבעוד ישנם לא מעט מגזיני לייפסטייל מקוונים, לא רבים מתוכם מציעים עדכונים בלתי פוסקים וחדשות אחרונות בכל מה שמשיק לתחום רחב זה. מגזין האינטרנט thesqueeze מסקר את החדשות האחרונות על כל מה שקורה בתחום הלייפסטייל, בידור, אמנות וטיולים. מה שמבדיל את המגזין ממתחריו הוא שעורכיו כותבים אך ורק על מה שהם אוהבים ויחד עם זאת, גם מקפידים לסקר באופן הוגן ומאוזן את התחומים האמורים ולשמור על מערכת עצמאית לחלוטין. הקהל אליו מכוון האתר הוא גלובאלי והשקפתו של צוות הכותבים אינה מוטית מראש כנגד מדינה כלשהי, מין, גזע או דת.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר