מגזין אינטרנטי

אינטרנט אלחוטי יסופק בחינם במוניות השחורות בלונדון
למבקרים בלונדון השנה צפויה הפתעה משמחת: אינטרנט אלחוטי יסופק לנוסעים במוניות השחורות והאיקוניות של העיר, במחיר צפייה ב-15 שניות של פרסומות בלבד
תמונה באדיבות:  stevebott 

המוניות השחורות האיקוניות של לונדון יהפכו בקרוב לנקודות גישה לאינטרנט אלחוטי בחינם, כחלק מסטרטאפ בשם Eyetease, אשר יהיה אחראי להטמעת תוכנית האינטרנט שלו. הסטרטפ קיבל אישור מרשות התחבורה הציבורית של העיר לונדון, הגוף האחראי על הרגולציה של המוניות, להתחיל במבצע בתחילת השנה הנוכחית.

הסטרטאפ הלונדוני עבד על המכרז במשך למעלה משנתיים. השירות המיוחד, שיקרא CabWiFi יושק באמצעות המודל “ads for access” הדורש ממשתמשיו לצפות ב-15 שניות של פרסומות על מנת להקנות לעצמם שימוש באינטרנט אלחוטי של 15 דקות. לפי החברה, הנוסעים במונית חשופים בממוצע לכ-15 דקות נסיעה ואלו יכולות להיות מנוצלות לשיטוט באינטרנט מהטלפונים החכמים שלהם, טבלטים או מחשבים נישאים.

על מנת לעודד את נהגי המוניות להציע את השימוש במערכת, CabWiFi מספקת להם גישה פרטית משלהם למערכת בחינם. השירות הוא גם חדשות טובות מיוחד למבקרים ולתיירים המבקרים בעיר לחופשה או לרגל עסקים, שכן הם כבר לא יצטרכו לשלם הון עתק עבור הגלישה במהלך השהייה בעיר, זאת למרות שהמבקרים בעיר כבר יכולים למעשה ליהנות מאינטרנט אלחוטי בחינם בחלק מתחנות הרכבת התחתית, המסופק על ידי הרשת של וירג’ין מדיה מאז אולימפיאדת לונדון שנערכה בקיץ והשבוע אמורות להתווסף עוד כ-20 תחנות רכבת נוספות לשירות (Cmaden Town, Notting Hill ו-South Kensington). עד כה, שירותי האינטרנט של וירג’ין ניתנו לגמרי בחינם, אך התוכנית היא להתחיל לגבות על כך תשלום השנה, בשיעור של2 פאונדליום,5 פאונדלשבוע או15 פאונדלחודש.

לכתבה המלאה באתר thesqueeze לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר