נעים להכיר, אנחנו LOTAN. בגדול אנחנו חברה שנותנת שירות היקפי לעסקים הכולל מיתוג, יחסי ציבור ודיגיטל. בקטן, עם ותק של מעל 27 שנים, אנחנו יודעים לעשות הכל, אבל עם בידול – עם הדבר הקטן\גדול הזה שעושה את כל ההבדל בינכם לבין שאר העסקים, בקיצור, אסטרטגיה. הרעיון בבידול הוא שאנחנו מתמקדים במה אתם שונים, מה אחר אצלכם ולא במה אתם יותר טובים.

יעל לוטן היא זו שהמציאה את שיטת התשלום הכי הוגנת כיום בשוק – תשלום לפי תוצאות ולא רק לפי ריטיינר והבשורות הטובות הן שיש גם דור המשך שימשיך בהבאת מעשים טובים לידיעת הרבים.

יחסי ציבור, קידום וייעוץ איכותיים ומקצועיים שמובילים חברות, עסקים, פעילויות ואנשים למוכרים, מפורסמים ובעלי מוניטין חיובי המובילים להצלחה ושגשוג.

הצוות שלנו מורכב ממומחים, כל אחד בתחומו – יועצי תקשורת, אנשי קריאייטיב ואסטרטגיה, אנשי קידום בסושיאל, אנשי ארט ועוד.. ובעזרת הליווי הצמוד של הצוות, העסק שלכם יקבל את הטיפול והיחס המקצועיים והנכונים ביותר לו.

יעל לוטן

בעלים ומייסדת

אמא למיקה ונגה. הבעלים והמייסדת של LOTAN. המומחיות של יעל היא בניית הקונספט, התבוננות מהירה במי שעומד מולה מספיקה לה להבין את הקונספט ולדעת איך לתרגום אותו למילים וסמלים משני תודעה. עסק, ככל יצירה אחרת הוא קודם כל חזון של אדם אשר רוצה לעשות משהו, יצירת הקונספט המדויק יביא אותו להצלחה בכל הפרמטרים. בעלת ותק של יותר מ-30 שנה בתחום יחסי הציבור – הקימה את LOTAN בשנת 1995. אל תחום יחסי הציבור הגיעה מתחומי התקשורת, החינוך והאמנות, דרך לימודי צילום באקדמיה לאמנות בבצלאל כבוגרת לימודי חינוך מיוחד במכללת דויד ילין בירושלים, לימודי תקשורת בניו יורק. יעל, מחלוצות תחום יחסי הציבור בארץ, פילסה את דרכה בתחום כאוטודידקטית, תחת ניהולה הסלילה  "לוטן" בניית אסטרטגיות יח"צ החל מתרבות ואמנות עד מגוון רחב של נושאים בהם מטפלת LOTAN היום. יעל מאמינה בתן לפני שתיקח, היא מאמינה באחריות החברתית ושואפת ליצור חברה טובה יותר בעזרת כלים של יחסי ציבור.

נגה ספקטור פדר

מנכ"לית

בת זוגו של מתן ואמא לגאיה והילי. בתה של יעל לוטן וממשיכת דרכה, מנכ"לית LOTAN.
נגה למדה ניהול ע"פ שיטת WISE. לפני מינוייה למנכ"ל בשנת 2018, עבדה ב- LOTAN כ-6 שנים במהלכן ייסדה והקימה את מחלקת הדיגיטל של המשרד.
נגה מאמינה שאשת יחסי ציבור טובה היא אשת סודו של הלקוח ובמידה רבה יד ימינו, המעורבת ומשפיעה באופן ישיר גם על ההיבטים הניהוליים והפיננסיים של העסק. בעידן בו כל אדם יכול להפוך את עצמו ליחצ"ן, משרד יח"צ איכותי ומקצועי חייב לספק הרבה מעבר לקשרי מדיה ולהופעה בתקשורת, וזאת דרך מעטפת שירותים כוללת המותאמת לעולם הדיגיטל והרשתות החברתיות. "אני מאמינה שיחסי ציבור הוא מקצוע מדהים וכלי נפלא ליצירת הצלחה. אין לי ספק שבעתיד הנראה לעין, משרדי יחסי הציבור יובילו את מערך השיווק של הלקוח, ויהיו אחראים על האסטרטגיה ועל תכנית העבודה המערכתית שלו." מספרת נגה. האחריות של אנשי יחסי הציבור בעתיד תהיה טוטאלית. בעידן המדיה הדיגיטלית והרשתות החברתיות, הקשר הישיר, הממוקד והמפולח של יחסי הציבור עם לקוח הקצה, באופן בלתי אמצעי וללא תיווכים ופילטרים, הופך לכורח המציאות.

דברו איתנו

בתור יח"צנים אנחנו תמיד שמחים לדבר