ארכיטקטורה

גל & מצליח ארכיטקטים: גיאומטריה בתנועה
משרד הארכיטקטים “גל & מצליח” עוסק בפרויקטים נרחבים ומגוונים, מבינוי ערים ומגדלי מגורים, דרך בתים צמודי קרקע ושכונות מגורים, ועד מבני ציבור ומבני מסחר ותעשייה. זהו משרד מבוקש וידידותי, מכיוון והוא מעניק ליזמים ולקבלנים מעטפת נדירה לפרויקטים גדולים – משלבי התכנון החיצוני של המבנה ועד תכנון הפנים שלו. לקוחות המשרד נהנים ממחויבות לעבודה ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה לצרכיהם, על ידי שימוש ביצירתיות ומקוריות יוצאי דופן

הנוף הישראלי עובר שינויים מרעננים ומבורכים ואחד האחראיים לכך הוא המשרד “גל & מצליח ארכיטקטים”. משרד זה מתמחה בארכיטקטורת מבנים, המשלבת תכנון ועיצוב פנים וחותמו ניכר בכל מקום שבו הוא מצמיח יצירה מבנית חדשה.

הבסיס עליו נבנה המשרד הינו ארכיטקטורה כשילוב בין מדע מדויק ואמנות שימושית. כתוצאה, תוכננו במשרד מבנים מרתקים ופונקציונאליים, המבוססים על תפיסה אסתטית חדשנית של מה שהם מכנים “גיאומטריה בתנועה”.

מימוש חזון בניה זה בא לידי ביטוי ביצירה מבנית מגובשת ואורגנית, הכוללת התייחסות לכל המרכיבים הפנימיים והחיצוניים של המבנה: חומרים, גאומטריה, אור וצל, צבע, מרחב, דינמיקה, תנועה, פרופורציות, וכמובן –  התייחסות למיקום הפרויקט, לעיצובו בזמן ובזיכרון המקומי ולהתאמתו המקסימלית לתנאי אקלים ואילוצי המציאות האחרים.

מנהלי המשרד – הארכיטקט קובי גל והארכיטקטית ורד מצליח־אלנבוגן, איחדו כוחות, על מנת להגדיר מחדש, יחד עם צוות האדריכלים של  “גל & מצליח ארכיטקטים”, עקרונות אדריכליים חדשניים ולהקפיד על שימוש בגאומטריה טהורה ודינמית ועם זאת –  פונקציונלית. השלמות אליה הם חותרים, מצרפת את כל חלקיו החיצוניים והפנימיים של המבנה לזהות הרמונית אחת, כך שהמבנה מקבל ‘אישיות’ משלו, תוך התחייבות למבנה ארכיטקטוני ייחודי לכל פרויקט.

קובי גל יצא לדרכו העצמאית בשנת 1990 עם חלום לשנות את הסביבה האורבנית, לשבור את השגרה, להעניק זהות ייחודית לכל מבנה ולמקסם את הנוחות והפונקציונאליות שהוא מעניק לבעליו, תוך ניצול הידע המעשי והניסיון הרב שצבר בפועל.

ב-2002 הצטרפה אליו הארכיטקטית ורד מצליח־אלנבוגן והיום הם פועלים יחד כשני שותפים למימוש החלום. כל אחד מהם מביא את המומחיות שלו כמרכיב הכרחי ליצירת ארכיטקטורה שלמה ומושלמת, המשלבת בין חוץ ופנים –  מתכנון המבנה בהקשרו העירוני עד לתכנון ועיצוב פנים של אחרון הפרטים.

גל קנה לעצמו שם בתכנון ובעיצוב פנים, כמו גם בהרחבות של וילות, דירות יוקרה ופנטהאוזים ובתכנון משרדים. בשל היותו ארכיטקט שמשלב את תכנון הפנים, הוא יוצר מופע מרתק בין החלל הפנימי לבין השילוב וההטמעה שלו במרחב החיצוני.

מצליח-אלנבוגן מומחית בתכנון ארכיטקטורה של מבנים מורכבים, המשלבים חשיבה פונקציונלית ויצירתית. היא מפתחת מבנים בתכנון מערכתי, כשהחותמת האישית שלה כרוכה במושג חדש שהביא המשרד לסצנת האדריכלות בארץ כאמור, “גיאומטריה בתנועה”.

עם לקוחותיו הגדולים של המשרד נמנים: אפריקה ישראל, קנדה ישראל, זכיינית ערוץ 2-קשת, מכון ויצמן, משהב, דורי, נתנאל גרופ, טל-שיר ועוד רבים.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר