אמנות משנה חיים

אחרי 30 שנה…
את חברת הענק “וקסמן-גוברין-גבע” ייסד לפני 30 שנה. הוא השקיע שנים ארוכות לקידום וניהול פרויקטים מהגדולים והמסובכים בארץ ופתאום בגיל 70, הניח את העט והרים את המכחול. זהו הסיפור של דן וקסמן המנהל שהפך לאמן

לאחרונה מוצגת בגלריה “עמליה ארבל” תערוכה מיוחדת, שכל הכנסותיה קודש לארגון וראייטי. האמן, אשר מציג את עבודותיו לראשונה לציבור בתערוכה זו הוא דן וקסמן, המוכר יותר דווקא כבעלים ונשיא חברת “וקסמן גוברין”.

את החברה וקבוצת  WXG העוסקות בניהול פרויקטים, ניהול ביצוע ופיקוח בתחום ההנדסה האזרחית הקים בשנת 1989 והיא מונה כיום כ-200 עובדים בפריסה ארצית. בין לקוחות הקבוצה נמנות חברות הנדל”ן המובילות במשק, לצד משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, ממ”י, רכבת ישראל, מע”צ וחברת נתיבי איילון.

וקסמן, ממייסדי החברה כאמור, נשיאה ומנהל-שותף בכיר בה, גילה לפני כשלוש שנים גילה את הפן האמנותי בחייו, לאחר פרישתו מניהול פעיל של החברה. אמנם במהלך שנות עבודתו נהג תמיד לשרבט בזמן פגישות, אך רק לאחר שהניח את העט המשרדית, החל לקבל השראה מהצבעים והקנבסים של אשתו והחל למעשה בתהליך הטרנספורמציה הפרטי שלו –  ממהנדס לאמן.

יש האומרים שהחיים נגמרים עם הפרישה לגמלאות ויש החושבים שהחיים רק מתחילים. דן וקסמן מובא כאן כהוכחה שהחיים מוסיפים להיות דינאמים ומתפתחים, גם בגיל 70.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר