אירוע התרמה

איה עזריאלנט מארחת את גילה אלמגור באירוע התרמה מיוחד עבור קרן המשאלות

קרן המשאלות, אותה ייסדה גילה אלמגור לפני עשרות שנים, שמה לה למטרה להגשים את חלומותיהם של ילדים החולים במחלות קשות. לאחר במהלך עשרות שנים מאז כינונה, מושתתת על התנדבות בלבד. וכך, לאורך השנים, הקיפה פעילות הקרן מגוון עצום של משאלות: מילדים שביקשו לפגוש כוכבים, דרך ילדים שביקשו לנסוע למקומות רחוקים ועד כאלה שביקשו להיות “מישהו” ליום אחד.

הקרן, שהחלה את פעילותה בביתה הפרטי של אלמגור, אינה מעסיקה איש תמורת משכורת, מלבד (מזכירה אחת בחצי משרה המרכזת את פעילותה באחד החדרים של משרדי “בימות” בתל אביב). כיום, פעילים בקרן אנשים מרקעים שונים ומגוונים שבחרו להתרכז סביב החזון אחד משותף. מה שהחל כפעילות כמעט אישית ופרטית של אלמגור עצמה, הפך כיום לפעילות רחבת ממדים, זאת ללא פירסום, יחסי ציבור, מבצעי התרמה, אלא כמעט אך ורק מפה לאוזן.

בין חברי העמותה ניתן למנות את עו”ד אלי זוהר, העיתונאיות אירן אנגל וברוריה אבידן בריר, התעשיינים ואנשי העסקים מיקי ירושלמי ,דליה שפירא, איה עזריאלנט, רו”ח אריה חנן, ואנשים נוספים. מלבדם פעילה בקרן גם חבורת מתנדבים צעירים שהצטרפו לחזון מיד עם שחרורם מיחידות נבחרות בצה”ל. צעירים אלה ממשים בפועל את חזון הקרן, נושאים על כתיפיהם מטלות רבות, ומטפלים בילדים החולים על כל צרכיהם המיוחדים.

כעת כאמור, ייערך אירוע התרמה מיוחד לקרן בחנותה של מעצבת התכשיטים הבינלאומית וחברת הקרן איה עזריאלנט. במסגרת האירוע, אותו ינחה מני פאר, יגויסו תרומות להגשמת חלום אחד ומיוחד– טיסה ללונדון לילדים וכל רווחי הערב יוקשו למימושו.

בין התורמים למבצע המיוחד, יוגרל גם תכשיט זהב ויהלומים מהקו היוקרתי של המעצבת Couture Collection 18k ובנוסף, תחשף גם לראשונה
קולקציית תכשיטים חדשה של עזריאלנט בשם “אבני סלע”.

האירוע ייערך בחנות הדגל של איה עזריאלנט: קניון G צמרת, רח’ ניסים אלוני 10, תל אביב.
טלפון: 03-7167600

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר