עיצוב

תכשיט עם אישיות

יפה, חושני, עוצמתי, מתוחכם, ייחודי – את כל המאפיינים האלו מצליח אלי היבש, האמן הרב תחומי והתכשיטן ליצוק אל תכשיטיו. את רשמיו מההתבוננות בלקוחותיו מתרגם היבש בשפתו האישית לכדי יצירת פריטים מובחנים וייחודיים.

היבש, המתגורר ויוצר בתל אביב, הוא בוגר האקדמיה לאומנות ועיצוב “בצלאל”, אשר עסק במהלך הקריירה בתחומי עיצוב שונים ומגוונים: מעיצוב רהיטים ועד עיצוב חזותי, עד שהבין שמה שהוא באמת רוצה לעשות זה לעצב תכשיטים. בעקבות ההבנה פנה  ללימודי צורפות וכיום הוא מיישם את שלל הטכניקות והידע שצבר בחומרים, ביצירת תכשיטים, בהם הוא יוצר מפגשים בלתי שגרתיים בין חומרים כגון עץ, עור, ברזל חלוד עם זהב 24 קאראט – שילוב אשר יוצר תכשיטים אמנותיים ומקוריים.

התכשיטים, המיוצרים בעבודת יד אישית ומוקפדת, מבטאים את ההנאה אותה שואב היבש מהעבודה עם חומרים שונים.

מלבד התכשיטים בעיצוב אישי, עורך היבש גם סדנאות שונות, בהן יכול לקחת חלק כל מי שחשקה נפשו להיות אומן ליום אחד וליצור לעצמו, ללא כל ניסיון מוקדם, תכשיט זהב אישי באוירה אינטימית. הצלחת סדנאות אלו הובילה גם ליצירת סדנא נוספת וייחודית בנוף המקומי, המיועדת לזוגות העומדים להנשא. בסדנאות אלו מציע להם היבש לעצב את טבעות הנישואין שלהם בעצמם, לבחור את הסגנון, הטקסטורה והעיבוד הרצויים, תוך ליוויו האישי כמובן ובנוסף, גם ליהנות מארוחה מפנקת.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר