בריאות

שחרור מסוכרים, דיאטה או דרך חיים?
כמעט כולנו ניסינו ועודנו ממשיכים לנסות לרדת במשקל ולשפר את בריאותינו. ניסינו דיאטות שונות ובחלקן הגדול הצלחנו להוריד במשקל ואולי אף להגיע למשקל המטרה, אך הבעיה הקשה של רובנו, היא היכולת לשמור על המשקל לאורך זמן ולהצליח לחיות בלי המאבק ברגשות שמוביל למאבק תמידי באוכל. כעת, תכנית חדשה לגמילה מסוכרים מציעה להחזיר את השליטה על חיינו תוך פחות מ-4 שעות, לשים סוף למלחמות הפנימיות האינסופיות שלהן אנו רגילים וללמוד דרך חיים חדשה ופשוטה: בלי המאבקים האין סופיים ברגשות ובתחושת הפיצוי. על הדרך החדשה לחיים בריאים יותר בכתבה הבאה

בעידן הנוכחי, כמעט כולנו מתעסקים ללא הרף בדרכים השונות להפחתת משקל ואימוץ אורח חיים בריא יותר, אך  האמת העגומה היא כי רבים מאיתנו חווים כישלונות לא מעטים בדרך, המובילים לייאוש, להרמת ידיים ואף לעלייה נוספת במשקל. MyWayForLife השיטה שפותחה על ידי אהרון לופן, מציעה פתרון שונה לאתגר הירידה במשקל.

לופן, מייסד השיטה, נהג עוד מילדותו להתבונן בעולם ובאופן התנהגותם של אנשים, דבר אשר תרם רבות לפיתוח השיטה, הדוגלת באיזון עדין בין כל מערכות הגוף והנפש, השתחררות ממצבים של כאב וחולי, התמכרויות שונות ומצוקות נפשיות ורגשיות ויציאה לדרך חדשה המאפשרת בריאות, התקדמות ומימוש עצמי.

שיטה זו, אותה פיתח לופן, בעזרת הניסיון והידע הרב שרכש לאורך השנים, מבוססת על שפת המוח. לקוחות רבים שטופלו ע”י אהרון לופן, דיווחו על שינויים עמוקים שנוצרו בחייהם ועל שינוי כללי הבא לידי ביטוי בהצלחה בתחומים רבים ומגוונים בחיים כמו: בריאות, הרזיה, הפסקת עישון, שחרור מחרדות, הצלחה בלימודים, הצלחה בעסקים, זוגיות, הורות ועוד.

אופן השחרור מסוכרים בראי שיטה זו אינו כולל מתכונים, כדורים או “מוצרי קסם” אחרים. נושא השחרור מההתמכרות לאוכל והירידה במשקל, הנו מרכזי בעבודתו של לופן והוא קושר אותו בעבודתו להיבטי חיים רבים, פיזיים ונפשיים כאחד. התכנית המיוחדת פותחה למען מתן מענה לבעיה בוערת זו בדרך פשוטה הניתנת ליישום עצמי.

במפגש חד פעמי של כ-4 שעות, בנוסף לתמיכה לאורך כל השנה  באזור סגור לחברי התוכנית בלבד,  זוכים הלקוחות להיחשף להרצאות מוקלטות של לופן, סרטונים וטיפים שמטרתם לעזור להתמודד עם כל קושי שעלול להיווצר בדרך, שכן מארגני התכנית מאמינים כי חלק מהותי בהצלחת השיטה של MyWayForLife הוא שלקוחותיהם אף פעם לא נותרים להתמודד לבד.

ד”ר טל ישראלי, אנתרופולוג וחוקר השיטה מסביר על אופן פעולתה: “ההנחיה מבוססת על מפגשי עבודה אינטנסיביים בהם מכניס המנחה את האדם המונחה למסגרת של תקשורת בין אישית מכוונת, בה הוא נמצא בקשב רב שמטרתו פענוח עולם המושגים, האסוציאציות, הדימויים והרגשות שלו, ובהקשר זה פענוח המשמעויות שאלה מעבירים למוח, והשפעתן על חוסר האיזון בו שרוי אותו אדם. תוך כדי כך מעביר המנחה “קודי הפעלה” למוח – מלים המעוררות פעולה של החשיבה האינטואיטיבית או המהירה של המוח, תוך כדי השקטת החשיבה הלוגית, האיטית והמאורגנת, אשר משקפת את המבנים הלוגיים ועמם את מבני הנפש, האישיות וההתניות החברתיות המגולמות בהם. בתוך כך נוצרת למונחה האפשרות לקבלה מוחלטת של המציאות ושל עצמו כשלמות, תוך הימנעות מייחוס משמעויות מעכבות ומונעות איזון והעברתן למוח”.

והתוצאה? “אנשים שונים שסבלו ממצבים של חוסר איזון (או אם נרצה מחלות שונות, כגון: מחלות אוטו-אימוניות, כאבים כרוניים, הפרעות נפשיות שונות, התמכרויות ועוד), עברו תוך זמן קצר של עבודה עם אהרון למצב המתבטא בהפחתת סימפטומים ניכרת עד היעלמותם המוחלטת” כך לפי ד”ר ישראלי. “אנשים שעבדו עם אהרון מספרים על תחושות רווחה מיידיות אותן חוו במהלך פגישות עבודה עמו ועל היעלמותם של סימפטומים… במהלך תקופת עבודה שנעה בין מספר ימים למספר חודשים… הממצאים הללו ואחרים מעוררים עניין ואופטימיות ביחס לשיטת עבודה זאת וקוראים להרחבת ההבנה של הידע העומד בבסיסה ושל דרכי הביטוי המעשיות שלה”.

המפגש הקרוב יתקיים בתאריך 28.2.13 בין השעות 18:00-22:00
לפרטים נוספים לחצו כאן>>
* מספר המקומות מוגבל

צפו בטיפ מפי אהרון לופן לשחרור מסוכרים:

* אם לאחר השעה הראשונה של המפגש, מסיבה כלשהי לא רוצים להמשיך, מאפשרים המארגנים לעזוב את המפגש ולקבל את הכסף עבורו בחזרה במלואו.

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר