נדל”ן

תשואה קבועה בראש שקט
בעקבות ההתאוששות ההולכת וגוברת של שוק הנדל”ן בארה”ב, הריבית הזעומה אותה נותנים הבנקים בישראל ואי יציבותה של הבורסה, רבים פונים כיום להשקעה בנכסים בארצות הברית. חברת “פסיפיק השקעות” מציעה תכנית השקעה ייחודית במסגרתה מקבל המשקיע עבור הנכס שרכש ורשום על שמו תשואה גבוהה וקבועה לארבע שנים, המעוגנת בערבות בנקאית של אחד הבנקים הגדולים בארה”ב

סיפורה של חברת “פסיפיק השקעות” המצליחה התחיל ב-2001, כאשר עורך הדין יובל זיו, בנו של עו”ד בכיר ששירת בפרקליטות המדינה, החליט לעבור לארה”ב על מנת להקים חברת הפקות. רק שלוש שנים לאחר מכן, כבר נמכרה אותה חברת הפקות בסכום של כמה מיליוני דולרים. בעקבות האקזיט המוצלח, החליט לנצל את המומנטום בשוק הנדל”ן בארה”ב ב-2003 והקים את “פסיפיק הולדינגס”, חברת השקעות בנדל”ן, הרוכשת ומנהלת נכסים ברחבי ארצות הברית. בבעלות החברה מגוון נכסים; החל מבתי יוקרה, דרך בתים פרטיים וכלה בדירות בבנייני מגורים. בין הנכסים המפורסמים בבעלותה ניתן למצוא את הווילה בה צולמו סצנות בתכנית הריאליטי “חי בלה לה לנד”.

עם פרוץ המשבר הכלכלי בארה”ב ב-2008, ראה בכך זיו הזדמנות חד פעמית לרכוש נדל”ן במחירי מציאה ומתחת לעלות הבנייה והקרקע – בחינם, והחברה ברשותו החלה לרכוש מאות נכסים, אותם שיפצה והשכירה, כאשר טווח מחירי הדירות נע בין 50,000$ ל-100,000$ ומניב תשואה שנתית של כ- 10%.

לחברה פעילות ענפה ורחבת היקף בארה”ב: בחוף המערבי (קליפורניה), במרכז ארה”ב (טקסס ואוקלהומה) ובחוף המזרחי (ג’ורג’יה) וכמו כן גם מספר נציגויות בארץ – בתל אביב וברמת גן, המספקות מידע וליווי למשקיעים. לחברה ידע נרחב ומבוסס בהשקעות, בהשבחת ובניהול  נדל”ן בארה”ב.

תחום ההשקעה בנדל”ן בארה”ב נתפס בעיני רבים כלא-יציב ועם תשואה לא בטוחה. כמו כן, רבים בישראל נפלו בעבר בתכסיסים של חברות מפוקפקות. לפיכך, חברת “פסיפיק השקעות” ועו”ד זיו עומד בראשה, מקפידים להעניק למשקיעים את כל הביטחונות הנחוצים, שיאפשרו להם להשקיע בראש שקט: נכס הרשום על שמם, פוליסת ביטוח על הבעלות, תשואה קבועה למשך ארבע שנים (המשולמת חודשית, רבעונית או שנתית – על פי העדפתו של המשקיע) המגובה בערבות של אחד הבנקים הגדולים בארה”ב, אפשרויות מימון, ניהול הנכס, נציגות של החברה בישראל, אספקת שוכרים ושמאי להערכת הנכס ועוד.

החברה מציעה מספר מסלולי השקעה בנדל”ן בארה”ב, בינהם מסלול סטנדרטי, במסגרתו הלקוחות רוכשים נכסים דרך החברה בארה”ב, ואלו נרשמים על שמם ומנוהלים על ידי החברה באמצעות צוות הנמצא במקום ומספק שוכרים, ערבות בנקאית וטיפול תחזוקתי שוטף בנכס, תמורת דמי ניהול של 10%.

מסלול נוסף מכונה “מסלול הדגל AIMC”, במסגרתו מציעה “פסיפיק” למשקיעים מבחר נכסים משופצים לקנייה בארה”ב, בהסכם לארבע שנים. הקונים מקבלים מידי חודש תשואה קבועה, המעוגנת בערבות בנקאית מ-Bank of America (אשר לו למעלה מ-6000 סניפים ב-50 מדינות). עם רכישת הנכס החברה מספקת שוכרים ומטפלת בתחזוקה שוטפת של הנכס, בלי הטרדת הרוכש וללא עלויות נוספות. כתוצאה, המשקיע נהנה מהתשואה הקבועה, גם אם הנכס לא מושכר ו/או אם הדייר לא עומד בתנאי ההסכם. כל התיקונים ללא יוצא מן הכלל וכל ההוצאות הקשורות לנכס, חלות רק על החברה למשך ארבע שנים מיום הרכישה.

חברת “פסיפיק השקעות” מאפשרת מימון של עד 70% לצורך קניית נכס, עם ריבית קבועה של 4% עד 5%. סניפי החברה פרוסים בכל מקום בו הנכס נמצא, דבר המעניק זמינות ומתן שירות מיידי לשוכר והחברה מספקת פתרון מיידי לכל בעיה שנוצרת בנכס וכן שמאים להערכתו.

ל”פסיפיק” קשרי עבודה מצוינים עם מרכזי השלטון המקומי ומשרד השיכון הפדרלי. חלק מהנכסים שנמצאים ברשותה עברו בהצלחה בדיקה קפדנית של המוסדות הנ”ל וחלק ניכר מהם אף מושכרים בערבות ממשלתית. קשרי עבודה אלו, בצרוף המוניטין המוצלח של “פסיפיק השקעות” בקרב הקהילות בהן היא פעילה, מעניקה זרם בלתי פוסק של שוכרים איכותיים.

לאתר החברה לחץ כאן>>

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר