קליפ

הטרקלין

להקת “הטרקלין” הם טריו סינתי-רוק שהוקם לפני שנתיים על ידי עמית שקד וטליה קליגר. לאחר גיבוש החומרים, הצטרף אליהם גם בן זוגה של טליה – איתי מטוס.

הלהקה היא למעשה יצירה משותפת של שלושת חברי הלהקה, כל אחד מביא איתו את הייחוד, הניסיון והעולם שלו. שילוב הקולות של טליה ועמית – שמשלימים אחד את השני, הגיטרות של עמית והמכונות של איתי נעטפים בהפקה מוזיקלית מדויקת ובעיבודים של כל שלושת חברי הלהקה ויוצרים תמהיל יצירתי משולב וייחודי, שהוא האלמנט המרכזי בלהקה.

עמית שקד הוא זמר וגיטריסט, כותב ומלחין את מרבית החומרים בלהקה. עמית הוא בוגר בית הספר רימון ומורה לגיטרה, חבר בהרכבים שונים ועבד עם מגוון מוזיקאים ביניהם hank & cupcackes, גיא שמי, מרסדס בנד, אינפקציה ועוד. עמית מגיע מעולם של ג’אז בלוז ורוק, דבר הניכר בכתיבתו ותורם לגיוון המוסיקלי של הלהקה.

טליה קליגר היא זמרת יוצרת וקלידנית, יוצאת מקהלת “לירון” איתם הופיעה ברחבי העולם ומורה לפיתוח קול. טליה החלה את דרכה כסולנית להקת “איטליז”, בהמשך השתלבה בלהקת “מיומנה” והשתתפה בהפקות מוזיקליות שונות, ביניהן גם עם זמרת הלדינו האמריקאית Sarah Aroaste.

איתי מטוס הוא מתופף, קלידן ואיש סאונד. איתי הפיק עם ריף כהן את אלבום הבכורה שלה A Paris, בו גם תופף. כמו כן הקליט ועבד עם מגוון אמנים נוספים: אסף אמדורסקי, דודו טסה, דויד ברוזה,  ירדנה ארזי, יסמין לוי, אסתר שמיר, יונתן לוי, איזבו, מרגלית צנעני,  ישי לוי, חיים משה ועוד.

תוך כדי הופעות ועבודה באולפן, נכנסה הלהקה לסטודיו (ולמים) כדי לצלם את הקליפ הראשון שלהם לסינגל החדש “לנשום עמוק“:

חזרה לחדשות ועדכונים

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר